Doprava a přeprava dřeva

Doprava dřeva

Dopravu zajišťujeme svými dopravními prostředky na území České Republiky, Německa a Rakouska. Máme k dispozici 19 kamionů na krátké a dlouhé dřevo,.6 kamionů na štěpku a 3 plachtové kamióny. V případě zvýšené potřeby přepravy dřeva spolupracujeme s dlouholetými smluvními dopravci v regionu. Dopravu koordinuje dispečer, evidence je přes tzv. záměr.-Tímto software - systémem evidujeme každou fůru, končící u našeho odběratele nebo u nás na pile Brloh.

Společnost provozuje ve svém vozovém parku v současné době sedm odvozních souprav značky Volvo, Scania, Mann a Tatra pro přepravu dlouhého a krátkého dřeva. Dále provozujeme 2 vysokoobjemové soupravy pro přepravu sypkých hmot (pilin, štěpky, obilí, slámy) a dvě solo kontejnerové auta pro prvotní přepravu biomasy z odvozního místa na deponie.

Speciální odvozní souprava pro odvoz dlouhého dřeva

Vozidla provozujeme v režimu nadměrné přepravy tzn. délka včetně nákladu 22m, výška 4.6m váha včetně nákladu 56 tun

Speciální odvozní souprava pro odvoz krátkého dřeva

Umožňuje přepravu hotových sortimentů dřeva od 2m délky až po celé kmeny do délky 12m. Návěsy jsou teleskopicky roztažitelné s nadváděnými řiditelnými nápravami. Vozidla provozujeme v režimu nadměrné přepravy tzn. délka včetně nákladu 22m, výška 4.6m, váha včetně nákladu 56 tun.

Vysokoobjemové soupravy pro odvoz sypkých hmot

Provozujeme soupravy jak s 40m3 kontejnery, tak 90 m3 návěsové soupravy s posuvnou podlahou. Tato kombinace umožňuje operativní řešení různých přeprav na krátké a dlouhé vzdálenosti a kombinaci kontejnerového systému s prvotním odvozem z lesa.

Sólo kontejnerové auta

Provozujeme sólo kontejnery 6x6 pro prvotní odvoz z lesa na deponie. Tento systém umožňuje zvládnutí náročných lokalit transport na krátkou vzdálenost.

Přeprava dřeva

Široké spektrum a univerzálnost dopravní techniky nám umožňuje operativní řešení. v otázce přepravy veškerého surového dřeva, krajin, stěpek, pilin, slámy a řeziva.

HOLZPACK CZ, s.r.o.

Miscanthus

Lesnické práce

1. Píseckálesní a dřevařská a.s. 1. Píseckálesní a dřevařská a.s. 1. Píseckálesní a dřevařská a.s. 1. Píseckálesní a dřevařská a.s.
1. Písecká lesní a dřevařská a. s.

tel.: +420382273229